Слухати

Бійці ВДВ підтримали флешмоб #22pushupchallenge — відео / Новини на Громадському радіо

Бійці ВДВ підтримали флешмоб #22pushupchallenge — відео

21 січня 2017 - 17:24
Ветеранів АТО підтримав Михайло Забродський разом із Командуванням ВДВ ЗС України

Відповідне відео оприлюднили на Youtube-каналі Військового телебачення України.

«Є можливість привернути увагу Збройних сил, суспільства, всієї нашої громади і всього нашого народу до проблем, які, нажаль, переслідують ветеранів військової служби і військовослужбовців, які відслужили встановлений термін, і зараз знаходяться в цивільному житті. Ми намагаємося робити все можливе для того, щоб підтримати таких людей, і саме голвне, дати їм зрозуміти, що вони потрібні. Потрібні всім нам, потрібні собі, своїм родинам і нашому народу», — каже Михайло Забродський.

Нагадаємо, що у соціальних мережах поширюється флешмоб на підтримку українських ветеранів, під час якого відомі і менш відомі українці 22 дні віджимаються від підлоги 22 рази щодня.

Сенс флешмобу полягає в тому, що її учасники віджимаються від підлоги 22 рази протягом 22 днів, щоби привернути увагу до серйозності психологічних проблем ветеранів бойових дій на Донбасі. Дехто із бійців страждає від пост-травматичного стресового розладу (ПТСР), тобто різновиду неврозу, що виникає внаслідок перенесення психологічної травми. Серед уражених ПТСР відзначено вищий рівень самогубств.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+