Слухати

На сайті Білого дому одразу після інавгурації Трампа зник розділ про права ЛГБТ / Новини на Громадському радіо

На сайті Білого дому одразу після інавгурації Трампа зник розділ про права ЛГБТ

21 січня 2017 - 11:40
Після інавгурації президента Дональда Трампа сайт Білого дому одразу зазнав змін

Виявилося, що сторінки, присвячені політиці щодо зміни клімату та правам ЛГБТ, були видалені, — повідомляє «Голос Америки».

Зазначається також, що на сайті з’явилася цитата Трампа з його передвиборним закликом «Make America Great Again» (Повернемо Америці Велич) і нові розділи, присвячені програмним пропозиціям нового президента.

Зокрема, адміністрація виділила 6 тем та виклала свої пропозиції в цих областях.

Так, план «Америка перш за все» в сфері енергетики закликає до зниження енергетичних витрат і максимального використання ресурсів США, в області зовнішньої політики має на меті перемогу над радикальними ісламськими терористичними організаціями.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+