Слухати

Вербицький, Нігоян, Жизневський — 3 роки / Новини на Громадському радіо

Вербицький, Нігоян, Жизневський — 3 роки

22 січня 2017 - 10:35
22 січня 2014 року страшний відлік вбивств на Майдані розпочався зі смерті Сергія Нігояна та Мхайла Жизневського, застрелених на вулиці Грушевського

22 січня від вогнепальних поранень загинули активісти Євромайдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Від отриманих травм того дня пізніше також загинув і Роман Сеник.

Зранку 22 січня 21-річний Сергій Нігоян з Дніпропетровщини, вірменин за походженням, отримав смертельне поранення у голову. Згодом смертельне вогнепальне поранення в серце отримав 25-річний білорус Михайло Жизневський — учасник УНА-УНСО

Обидва були активістами Майдану і брали участь у протестах фактично від самого початку

Сейсмолог, кандидат наук Юрій Вербицький був знайдений вбитим після викрадення та катувань. Тоді активіст, а нині народний депутат Ігор Луценко 21 січня був викрадений невідомим разом із Вербицьким, та вивезений за місто. Ігорю вдалося вижити. 

im578x383-nygoyan3.jpg

Сергій Нігоян // З відкритих джерел
Сергій Нігоян
З відкритих джерел


im578x383-zhyznevskyy2.jpg

Михайло Жизневський // З відкритих джерел
Михайло Жизневський
З відкритих джерел

im578x383-verbyckyy1.jpg

Юрій Вербицький // З відкритих джерел
Юрій Вербицький
З відкритих джерел

im578x383-senyk.jpg

Роман Сеник // З відкритих джерел
Роман Сеник
З відкритих джерел

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+