Слухати

Хто з 5 підозрюваних росіян дійсно був пов'язаний із "Правим сектором"?

23 січня 2017 - 13:54
5 громадян Росії, проти яких слідчий комітет РФ порушив кримінальні справи за причетність до "Правого сектору", дійсно є добровольцями, але не "Правого сектору"
Хто з 5 підозрюваних росіян дійсно був пов’язаний із «Правим сектором»?  / Новини на Громадському радіо

Про це Громадському радіо ексклюзивно розповів прес-секретар руху Артем Скоропадскьий.

«Це все реальні добровольці. Але з «Правого сектору» там один, але, як я розумію, зараз він не дуже має до нього відношення. Тобто це або «Азов», або просто інші добровольці, які воювали там, як виходило. Те, що всі п’ятеро — «Правий сектор», це точно не відповідає дійсності», — сказав Скоропадський.

Він пояснив, що дійсно воював в «Правому секторі» Геннадій Хамраєв («Монах»). Олександр Валов, за інформацією Скоропадського, зараз служить в «Азові».

За його словами, він, як громадянин Росії, не може зараз поїхати туди і зібрати документи, щоб отримати громадянство України. Він каже, цілком можливо, що слідком РФ відкриває однакові справи на добровольців, щоб морально тиснути на них і їх сім’ї.  

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Слідком Росії порушив кримінальні справи щодо п’ятьох громадян Росії, які воювали проти бойовиків на Донбасі: Ігоря Чудінова, Геннадія Хамраєва, Георгія Стоцького, Романа Стригункова і Олександра Валова.

Слідком стверджує, що всі п’ятеро росіян «підтримують радикальні погляди, а також ідеї фашизму і націоналізму».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+