Слухати

На зброю для проросійських мітингів витратили 200 000 $, - InformNapalm

23 січня 2017 - 10:34
Волонтери сайту InformNapalm оприлюднили нібито листування російського активіста і блогера Кирила Фролова з байкером Олександром Залдостановим («Хірургом»)
На зброю для проросійських мітингів витратили 200 000 $, - InformNapalm / Новини на Громадському радіо

В листуванні йдеться про витрати на проросійські мітинги в Україні.

Скрін з листуванням на Facebook-сторінці опублікувала волонтер InformNapalm Катерина Яресько. В той же час вона анонсувала, що оприлюднить більше інформації про листування найближчим часом.

«Я харків’янка, і коли це вперше побачила, у мене перехопило дихання. Православний махінатор Кирило Фролов і Хірург-байкер-Залдостанов обговорюють кошторис тих акцій, які вони проводили в українських містах. Зверніть увагу: «Закупка оружия 200 000 $», — написала Яресько.

Листування Залдостанова і Фролова датоване 27 лютого 2014 року, до проведення «референдуму» в Криму і окупації Росією півострова. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+