Слухати

У Запоріжжі звільнили з поліції учасників турніру пам'яті "Беркуту" – ЗМІ

23 січня 2017 - 19:15 130
Заступник міністра внутрішніх справ Олексій Тахтай повідомив, що за результатами вивчення відеоматеріалів, керівництвом прийнято рішення звільнити співробітників Нацполіції, які брали участь в турнірі

Як повідомляє Цензор Нет, всі співробітники спецназу управління Нацполіції Запорізької області, які брали участь в боксерському турнірі пам’яті загиблих на Майдані «беркутівців», звільнені з органів внутрішніх справ. 

Заступник міністра внутрішніх справ Олексій Тахтай повідомив, що за результатами вивчення відеоматеріалів і доповідей, керівництвом прийнято рішення звільнити всіх співробітників Нацполіції, які брали участь в змаганнях, включаючи заступника голови управління Нацполіції Андрія Долинного. Причини звільнення будуть доведені до особового складу Нацполіції у всіх областях України.

У суботу, 21 січня, в запорізькому клубі «Бойові рукавички» відбувся боксерський турнір пам’яті бійця спецпідрозділу «Беркут» Сергія Цвигуна. 23-річний спецназівець загинув від вогнепального поранення в шию в лютому 2014 року під час подій на Майдані в Києві. Про це пише місцеве видання Форпост медіа.

На пам’ятний турнір прийшли побратими Сергія, його мама, представники духовенства, чемпіонка з гирьового спорту Любов Черепаха, заступник начальника запорізької поліції Андрій Долинний.  На рингу змагалися ветерани «Беркута» і співробітники спецпідрозділу Нацполіції. В результаті перемога дісталася «беркутівцям».

Запорізький сайт zp.today процитував слова Андрія Долинного під час церемонії нагородження: «Слава Беркуту! Слава Спецназу!».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+