Слухати

В оновлених списках Савченко з'явились прізвища українських дезертирів?

23 січня 2017 - 11:36
Народний депутат України Надія Савченко оприлюднила оновлені списки полонених, в яких з'явились прізвища українських військових, підозрюваних в дезертирстві
В оновлених списках Савченко з’явились прізвища українських дезертирів? / Новини на Громадському радіо

Це Іщук Олександр Анатолійович, Кучер Анатолій Миколайович, Локтіонов Владислав Олексійович та Якунін Олег Олегович. Вони з’явились у списку 17 січня 2017 року і помічені зеленим кольором. Це означає, що місцезнаходження в полоні цих людей на території ОРДЛО було встановлено поза Мінським форматом.

10 січня в «ЛНР» заявили, що українська сторона не цікавиться долями цих людей.

Того ж дня в коментарі Громадському радіо представник Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник повідомив, що зазначені чоловіки підозрюються у дезертирстві:

«Всі ці четверо військовослужбовців в різні періоди за різних обставин дезертували з лав Збройних сил України, а потім різними шляхами потрапили туди (на непідконтрольну Україні територію — ред.)», — заявив Олександр Мотузяник. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+