Слухати

Я відмовилась брати зброю, тоді мене побили - жителька Донеччини (ВІДЕО)

23 січня 2017 - 12:39
Жителька Донеччини, яка влітку 2014 року вступила до лав бойовиків, скористалась програмою СБУ "На тебе чекають вдома"
Я відмовилась брати зброю, тоді мене побили - жителька Донеччини (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Вона розповіла, що її перше місце несення «служби» було в Слов’янську, на блокпості. Там вона готувала бойовикам їжу, натомість її обіцяли забезпечити харчами.

Коли бойовики відступали з міста, забрали її з собою. За словами жінки, їй пояснили це тим, що вона багато знає, і в разі затримання правоохоронцями, може видати таємну інформацію.

В Донецьку жінці видали форму та зброю, від чого вона відмовилась. Як вона розповідає, після цього її побили і пояснили, що вона «зарахована на службу» і має там залишатись. Через два місяці жінка залишила Донецьк та повернулась у Слов’янськ. Згадує, що в Донецьку, там, де вона «служила», були випадки мародерства, побиття жінок, часто можна було побачити росіян.

За словами жінка, в Слов’янську, вона вирішила скористатись програмою СБУ «На тебе чекають вдома» і повернутись до мирного життя.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+