Слухати

700 курсантів Академії сухопутних військ віджимаються на знак підтримки ветеранів

24 січня 2017 - 23:13
Акція підтримки відбулася в рамках флешмобу #22pushupchallenge, в якому беруть участь військові і цивільні кількох країн світу. Вони хочуть звернути увагу на психологічні проблеми ветеранів воєн
700 курсантів Академії сухопутних військ віджимаються на знак підтримки ветеранів / Новини на Громадському радіо

Курсанти і офіцери Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного віджимались на плацу перед академією. 

Відео з цією вправою викладено на сайті академії. Там сказано, що курсанти прийняли виклик від своїх колег з Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького:

«На сьогодні це є справжнім рекордом за кількістю учасників серед всіх, хто долучався до #22pushupchallenge в нашій країні».

Сенс флешмобу полягає в тому, що її учасники віджимаються від підлоги 22 рази протягом 22 днів, щоби привернути увагу до серйозності психологічних проблем ветеранів бойових дій на Донбасі. Дехто із бійців страждає від пост-травматичного стресового розладу (ПТСР), тобто різновиду неврозу, що виникає внаслідок перенесення психологічної травми. Серед уражених ПТСР відзначено вищий рівень самогубств. Деяки психологи відзначають, що проблема ПТСРгостро стоїть перед українськими ветеранами.

Акція отримала назву #22PushUpChallenge, що у перекладі з англійської мови означає «Виклик 22 віджимань». Сама вона розпочалася у Сполучених Штатах, де в такий спосіб намагалися привернути увагу до проблем ветеранів. Згодом до акції приєдналися і британські військові.

У соціальних мережах поширюється флешмоб на підтримку українських ветеранів, під час якого відомі і менш відомі українці 22 дні віджимаються від підлоги 22 рази щодня. Серед інших акцію підтримали й бійці та керівники ВДВ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+