Слухати

Бойовики оприлюднили відео з місць обстрілів Кіровська та Ірміно

24 січня 2017 - 17:28
На кадрах розбиті вікна в Центральній міській лікарні Кіровська (Голуібвки), показано руйнування на вулиці Рабалка, Шахтарській
Бойовики оприлюднили відео з місць обстрілів Кіровська та Ірміно / Новини на Громадському радіо

Олександр Сканцев, який вважає себе заступником голови міської адміністрації Кіровська говорить, що під час обстрілу було пошкоджено близько 57 вікон в лікарні. 

Також він назвав ім’я загиблого під обстрілами чоловіка. Це Володимир Покачанов, 1968 р.н., він працював прохідником в шахті «Бежанівській».

За словами Сканцева, на місце загибелі людини приїздили представники місії ОБСЄ. Вони зафіксували обстріли.

Нагадаємо, бойовики заявили, що в Кіровську (Голубівці) під час обстрілу загинула людина. Чоловік, працював на шахті та прямував на роботу. В обстрілах звинуватили українських військових.

 

 

В Ірміно під час обстрілу прямим влученням було пошкоджено будинок. Зруйновано дах, розбито ванну кімнату. На момент обстрілу у будинку спала дитина. Господарка будинку сказала, обстріл стався о 00.45.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+