Слухати

Інформацію про людей, які повернулись в "ДНР", передаватимуть "МДБ" та "МВС"

24 січня 2017 - 09:44
В так званій «ДНР» проводять нову перереєстрацію людей, які перемістилися на непідконтрольну територію
Донецьк // imagecdn1.luxnet.ua

Про це повідомляє передає підконтрольна угрупуванню телекомпанія «Сфера».

Зокрема відзначається, що на територію Харцизька прибули близько 400 людей, яким був раніше привласнений статус «переселенця». Зараз вони цього статусу позбавлені. Людям з відповідним пакетом «документів» необхідно знову звернутися в управління праці та соціального захисту міста.

При цьому після отримання даних таких людей, їх списки будуть спрямовані в так звані «МДБ» і «МВС».

«По всім особам буде проводитися перевірка органами державної безпеки, а також органами внутрішніх справ. Перевірки будуть здійснюватися протягом 30 днів. Після за результатами перевірки буде визначатися приналежність перевірки до тієї чи іншої категорії », — розповіла Тетяна Кейдун, яка називає себе начальником УТСЗ Харцизька.

Також повідомляється, що представники угруповання придумали 8 нових категорій «переселенців». Які саме — не уточнюється.

Крім того Кейдун повідомила, що «переселенців» планують перевіряти раз в 3 місяці.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+