Слухати

Інформацію про людей, які повернулись в "ДНР", передаватимуть "МДБ" та "МВС"

24 січня 2017 - 09:44
В так званій «ДНР» проводять нову перереєстрацію людей, які перемістилися на непідконтрольну територію
Інформацію про людей, які повернулись в «ДНР», передаватимуть «МДБ» та «МВС»  / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє передає підконтрольна угрупуванню телекомпанія «Сфера».

Зокрема відзначається, що на територію Харцизька прибули близько 400 людей, яким був раніше привласнений статус «переселенця». Зараз вони цього статусу позбавлені. Людям з відповідним пакетом «документів» необхідно знову звернутися в управління праці та соціального захисту міста.

При цьому після отримання даних таких людей, їх списки будуть спрямовані в так звані «МДБ» і «МВС».

«По всім особам буде проводитися перевірка органами державної безпеки, а також органами внутрішніх справ. Перевірки будуть здійснюватися протягом 30 днів. Після за результатами перевірки буде визначатися приналежність перевірки до тієї чи іншої категорії », — розповіла Тетяна Кейдун, яка називає себе начальником УТСЗ Харцизька.

Також повідомляється, що представники угруповання придумали 8 нових категорій «переселенців». Які саме — не уточнюється.

Крім того Кейдун повідомила, що «переселенців» планують перевіряти раз в 3 місяці.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+