Слухати

На КПВВ «Станиця Луганська» бойовики змушують викидати продукти – Слободян / Новини на Громадському радіо

На КПВВ "Станиця Луганська" бойовики змушують викидати продукти – Слободян

24 січня 2017 - 20:03
Останні дні бойовики на непідконтрольній території в районі КПВВ Станиця Луганська змушують людей викидати молочну та м’ясну продукцію

Про це Громадському радіо повідомив спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

«Впродовж останніх дній ми на Станиці Луганській спостерігаємо непоодинокі випадки, коли громадян України російські найманці змушують викидати продукти – молочну та м’ясну продукцію. Зараз можна спостерігати картину, коли під зруйнованим мостом валяється дуже багато саме продуктів харчування», – заявив він.

Точної причини у Держприкордонній службі поки не знають.

«Наразі є така інформація, ніби це пов’язано з обменженнями, яке нібито ввело «керівництво» цих районів. Чого так відбувається – можливо тому що мережа супермаркетів на тих територіях так званий «Народний», належить, наскільки відомо, дружині Ігоря Плотницького. То, можливо,через те, що виручка падає, то змушують людей позбавлятися продуктів. Але це одна із версій, тим не менш така ситуація дійсно має місце», – розповів Олег Слободян.

Про цю ситуацію також повідомляє в мережі журналістка Ірина Коваль.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+