Слухати

Некоректні та не відповідають дійсності - СБУ про оновлені списки Савченко

24 січня 2017 - 14:08
В Службі безпеки України зазначають, що ці списки ні разу не звірялись з офіційними даними Об’єднаного центру з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб та заручників
Некоректні та не відповідають дійсності - СБУ про оновлені списки Савченко / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.

«Вкотре в соціальних мережах оприлюднено списки осіб, які утримуються в заручниках незаконних збройних формувань або зникли безвісти в районі проведення АТО.
Попередньо проведений СБ України аналіз вищевказаних списків засвідчив, що внесені в них дані є некоректними і такими, що не відповідають дійсності», — зазначають в прес-центрі.

Зазначається, що реєстрація, накопичення та зберігання інформації про незаконно позбавлених волі осіб, заручників та безвісти зниклих здійснюється відповідно до вимог Законів України «Про Службу безпеки України», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про боротьбу з тероризмом» та відомчих нормативно-правових актів з питань розгляду звернень та ведення діловодства в системі органів СБ України.

«За даними Обліку, станом на 28.11.2016 у заручниках незаконних збройних формувань перебуває 110 осіб, значаться зниклими безвісти в районі проведення АТО490 осіб.
Стосовно 57 осіб з числа заручників Центром отримано підтверджені дані щодо їх місць утримання, відомості про місцезнаходження інших осіб наразі перевіряються та уточнюються», — повідомляють в СБУ.
 

Нагадаємо, 22 січня, народний депутат Надія Савченко оприлюднила оновлений список із 1195 людей. За словами Савченко, це ті люди, яких розшукує українська сторона.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+