Слухати

Прокуратура ігнорує зв'язок між прослуховуванням І. Луценка і вбивством Вербицького, — Закревська

24 січня 2017 - 16:45
До суду передано обвинувальний акт щодо незаконного прослуховування Ігоря Луценка, проте у ньому немає і натяку на те, що це пов'язано із вбивством Вербицького, каже адвокатка Небесної Сотні
Прокуратура ігнорує зв’язок між прослуховуванням І. Луценка і вбивством Вербицького, — Закревська / Новини на Громадському радіо

Зв’язок між прослуховуванням Ігоря Луценка і викраденням, тортурами і вбивством Юрія Вербицького, за словами адвокатки Євгенії Закревської, очевидний із матеріалів справи. Цей зв’язок показує, що вбивство Вербицького координувалося окремими працівниками МВС. Імена частини осіб, причетних до злочину, відомі, проте притягнути їх до відповідальності непросто.

 «Щоб їх викликали до суду, потрібно, щоб проти них висунули підозру, підозра перетворилася на обвинувачення і його передали до суду. Від моменту, коли ми щось знаємо, до того, як ми можемо зібрати докази і довести це у суді, проходить певний час. Якщо цей час людина продовжує перебувати на посаді, а інколи її і підвищують, це ускладнює ситуацію», — пояснює Євгенія Закревська.

Адвокати подали скарги до Європейського Суду з прав людини щодо Юрія Вербицького та Ігоря Луценка. У своїх відповідях український уряд повністю заперечував участь МВС у цьому злочині. Обидві сторони виклали свої позиції, і далі рішення у справі прийматиме суд.

Повністю розмову із адвокаткою Небесної Сотні Євгенією Закревською слухайте і читайте тут.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+