Слухати

Справи Майдану: найповільніше ідуть розслідування вбивств 22 січня

24 січня 2017 - 06:58
Про це в ефірі «Громадського радіо» повідомила адвокатка Небесної Сотні Євгенія Закревська
Справи Майдану: найповільніше ідуть розслідування вбивств 22 січня / Новини на Громадському радіо

Протягом першого місяця справу саботував слідчий, тож багато інформації було втрачено, вважає адвокатка Євгенія Закревська. Крім того, цей час було витрачено на спотворення експертизи, яка мала б показати, що стріляв «Беркут».

Зараз у цій справі розпочато допити й опрацьовують відеоматеріали. Адвокатка Небесної Сотні зазначила, що досі розшукують свідки тих подій.

У ніч із 21 на 22 січня беркутівці стріляли в учасників протесту патронами летальної дії — металевими кулями та металевою картеччю, хоча у їх розпорядженні мали б бути тільки травматичні (гумові) патрони.

«Механізм видачі патронів ми вже встановили ― це було керівництво, очевидно це не була ініціатива одного конкретного беркутівця. Але ці патрони були серед пластикових, і приймати рішення, якими стріляти ― це вже на совісті конкретного виконавця», — каже Євгенія Закревська.

Імена тих, хто видав патрони летальної дії, поки що не розголошують в інтересах слідства.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+