Слухати

Справи Майдану: найповільніше ідуть розслідування вбивств 22 січня

24 січня 2017 - 06:58 267
Про це в ефірі «Громадського радіо» повідомила адвокатка Небесної Сотні Євгенія Закревська

Протягом першого місяця справу саботував слідчий, тож багато інформації було втрачено, вважає адвокатка Євгенія Закревська. Крім того, цей час було витрачено на спотворення експертизи, яка мала б показати, що стріляв «Беркут».

Зараз у цій справі розпочато допити й опрацьовують відеоматеріали. Адвокатка Небесної Сотні зазначила, що досі розшукують свідки тих подій.

У ніч із 21 на 22 січня беркутівці стріляли в учасників протесту патронами летальної дії — металевими кулями та металевою картеччю, хоча у їх розпорядженні мали б бути тільки травматичні (гумові) патрони.

«Механізм видачі патронів ми вже встановили ― це було керівництво, очевидно це не була ініціатива одного конкретного беркутівця. Але ці патрони були серед пластикових, і приймати рішення, якими стріляти ― це вже на совісті конкретного виконавця», — каже Євгенія Закревська.

Імена тих, хто видав патрони летальної дії, поки що не розголошують в інтересах слідства.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+