Слухати

Страйкарі розповіли скільки часу блокуватимуть автошляхи на Київ

24 січня 2017 - 13:15 350
За словами організатора акції протесту, голови організації "АвтоЄвроСила" Олега Ярошевича, тривалість акції залежить від реакції народних депутатів, офіційно акція протесту має закінчитись о 21.00

Ввечері вони будуть перекривати дорогу на виїзд з Києва на Бориспільському контрольному пункті, Одеському та Житомирському. Про це Громадському радіо розповів голова організації «АвтоЄвроСила» Олег Ярошевич:

«Акція буде продовжуватись до кінця дня і на сьогоднішній день ми будемо дивитись за результатами виходу депутатів з Кабінету міністрів. І після цього будемо анонсувати, чи буде ця акція безстрокова, чи вона закінчиться під кінець анонсованого часу».

Зараз частина активістів збирається під Кабінетом міністрів. Вони чекають на реакцію від прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

 

Метою акцій протесту є прискорення ухвалення законопроекту №5567 про врегулювання транзиту, тимчасового ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією для особистого користування. Нова редакція передбачає пом’якшення умов пересування на автомобілі з іноземною реєстрацією. Через акції протесту в Києві на кожному пункті в Бориспільському, Броварському, Житомирському, Одеському та Ковельському напрямках задіяно 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки. Про це повідомляється на офіційному сайті МВС України.

Читайте також: На в’їздах до Києва частково заблоковано рух, палають шини (ВІДЕО)

Карти заторів можна проглянути тут

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+