Слухати

 Під Києвом сплюндрували міжнародний меморіал жертвам НКВС, ФОТО / Новини на Громадському радіо

Під Києвом сплюндрували міжнародний меморіал жертвам НКВС, ФОТО

25 січня 2017 - 17:40
У селищі Биківня під Києвом сплюндрували міжнародний меморіальний комплекс «Биківнянські могили» жертвам НКВС

Обставини інциденту в коментарі Громадському радіо повідомив генеральний директор Національного історико-меморіального заповіднику «Биківнянські могили» Богдан Біляшівський. 

За його словами, першими про це дізнались співробітники заповідника, які прийшли на роботу:

«Червоною фарбою були нанесені написи на стіни пам’яті, де розміщені списки загиблих в 1937-41 р.р. Подібні написи нанесені як на польській частині меморіалу, так і на українській. Написи пов’язані з УПА та СС «Галичина». Також була спроба здійснити руйнування вхідної частини вхідних конструкцій на польській частині міжнародного меморіалу», — розповів Біляшевській.

Він додав, що залишились часткові пошкодження:

«Стела витримала, але трошки вдалось завдяки застосуванню величезного домкрата її похилити».

Керівництво заповідника викликало поліцію. Втім Біляшевський не назвав попередні версії слідства, пояснивши, що не знає їх. 

Він підкреслив, що це перший випадок вандалізму на території меморіалу. 

Світлини з місця подій на своїй сторінці у Фейсбуці розмістив голова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+