Слухати

Президент Молдови висловився за виведення іноземних військ з Придністров'я

25 січня 2017 - 11:57
На території Республіки Молдова не повинно бути і в кінцевому результаті не залишиться ніяких іноземних військ
Президент Молдови висловився за виведення іноземних військ з Придністров’я / Новини на Громадському радіо

На цьому наголосив президент Молдови Ігор Додон під час прес-конференції у вівторок, 24 січня, передає видання «Блокнот».

«Виведення іноземних військ з території Придністров’я безпосередньо пов’язане з політичним рішенням придністровського конфлікту. Ми сподіваємося, що найближчим часом відновиться діалог з даної проблеми», — сказав Додон.

Відносно ж політичного рішення придністровської проблеми він підкреслив, що підсумкове рішення буде приймати народ:

«В ході обговорень ми виробимо прийнятне рішення, і з ним вийдемо до народу, запитаємо у нього за допомогою референдуму. Скаже так — добре, немає — немає. Останнє слово буде за громадянами Молдови», — сказав Додон.

Читайте також: Пройдут ли российские войска из Приднестровья по территории Украины?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+