Слухати

Радіостанція США заборонила пісні Мадонни через критику на адресу Трампа / Новини на Громадському радіо

Радіостанція США заборонила пісні Мадонни через критику на адресу Трампа

25 січня 2017 - 10:54
Радіостанція HITS 105 в штаті Техас заборонили пісні Мадонни на своїх радіохвилях у відповідь на її виступ на марші жінок у Вашингтоні, де вони облаяла президента Дональда Трампа

У заяві радіостанції повідомляєьться, що музику Мадонни вимкнули з ефіру на невизначений термін.

Генеральний менеджер HITS 105 Террі Томас підкреслив, що заборона пісень Мадонни є патріотичним, а не політичним питанням. Він закликав інші радіостанції наслідувати їхній приклад і відправити, таким чином, «потужне економічне послання» співачці.

 

 

Нагадаємо, 21 січня на марші жінок у Вашингтоні співачка Мадонна закликала протистояти тиранії. Також вона звернулась до президента Дональда Трампа зі словами:

«Справедливість переможе, добро переможе в решті решт, проте добро не перемогло у виборах, але воно переможе наприкінці. Сила у нашому єднанні та солідарності. І усім нашим недоброзичливцям, які наполягали на тому, що цей марш не відбудеться «F*ck you».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+