Слухати

В Донецьку заявили, що затримали диверсантку СБУ (ВІДЕО)

25 січня 2017 - 13:48
Бойовики оприлюднили відео допиту дівчини. Вона називає себе студенткою Донбаської державної машинобудівної академії, яка знаходиться в Краматорську
В Донецьку заявили, що затримали диверсантку СБУ (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

На відео дівчина розповідає, що нібито до співпраці з СБУ її схилив знайомий працівник цієї спецслужби восени 2016 року. 

«Мені запропонували отримувати у них хороші гроші за те, що я буду їздити в Донецьк, знайомитись з військовими, щоб потім виманювати їх у Краматорськ», — розповідає полонянка.

За її словами, вона знайомилась з чоловіками в нічних клубах та ресторанах, потім вона їхала і Краматорськ і пропонувала спілкуватись в соцмережах:

«Якщо відчувала, що хлопець «запав», запрошувала в гості в Краматорськ».

Також вона розповідає, що до Донецька таким чином приїздила втретє і познайомилась з сімома бойовиками, а на кожен візит до Донецька їй давали 300 доларів. 

 

 

Речниця СБУ Олена Гітлянська в розмові з журналісткою Громадського радіо зявила, що не хоче коментувати фейки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+