Слухати

Курбедінова арештували на 10 діб - журналіст

26 січня 2017 - 17:12
В окупованому Криму так званий Залізничний суд Сімферополя виніс рішення про арешт адвоката Еміля Курбедінова на 10 діб за розміщення 2013 році відео з мітингу учасників "Хізб ут-Тахрір" в Криму

Про це повідромив журналіст «Радіо.Свобода» Антон Наумлюк.

 

Нагадаємо, адвокати Еміля Курбедінова затримали сьогодні, 26 січня. У його офісі проводять обшук. Курбедінов разом із своїм колегою Едемом Сємєдляєвим їхав до місця обшуку Сейрана Салієва.

Згодом стало відомо, що йому закидають пропаганду або демонстрування нацистської символіки. Причиною стали публікації щодо мітингу «Хізб ут-Тахрір» 2013 року, які розміщені на сторінці Курбедінова в соцмережах.

Курбедінов провину визнав частково.

«Провину визнаю частково. Я дійсно допускаю, що мною була розміщена ця запис у соціальній мережі. Тоді, в далекому 2013 році, в Сімферополі проходило багато мітингів Хізб ут-Тахрір, і я міг розмістити відео і фотоматеріали. Але ні про яку пропаганді мова не йде. Тоді Хізб ут-Тахрір не була заборонена в Криму, діяла легально.Яя розмістив і забув про це. Якби співробітники ЦПЕ повідомили мені, що цей запис порушує закон, я б відразу видалив її. Якогось наміру не було. Я просто забув про записи» — сказав Курбедінов під час судового засідання.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+