Слухати

Курбедінову закидають пропаганду нацистської символіки - адвокат / Новини на Громадському радіо

Курбедінову закидають пропаганду нацистської символіки - адвокат

26 січня 2017 - 11:32
Затриманому в Криму адвокату Емілю Курбедінову, за попередньою інформацією, закидають пропаганду або демонстрування нацистської смволіки

Про це повідомив адвокат Джеміль Темішев.

«Засідання по Емілю орієнтовно буде о 14.00 в Залізничному районному суді. Я поки сам не бачив протокол, але, за наявною у мене інформацією, закидають ст. 20.3 КоАП РФ» — написав він.

 

 

Ст. 20.3 КоАП РФ звучать так:

«Пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки, або атрибутики або символіки екстремістських організацій, або інших атрибутики або символіки, пропаганда або публічна демонстрація яких заборонені федеральними законами».

Нагадаємо, адвокати Еміля Курбедінова затримали сьогодні, 26 січня. У його офісі проводять обшук. Курбедінов разом із своїм колегою Едемом Сємєдляєвим їхав до місця обшуку Сейрана Салієва.

Згодом, в його помешканні провели обшук.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+