Слухати

Рішення суду про проведення обшуку в квартирі Курбедінова не було - журналіст / Новини на Громадському радіо

Рішення суду про проведення обшуку в квартирі Курбедінова не було - журналіст

26 січня 2017 - 12:33
Була тільки постанова слідчого про проведення огляду житлових приміщень

Про це повідомляє кореспондент Громадського радіо з Криму.

Зазначається, що обшуки ще тривають. Станом на 11.00 адвокат Еміль Курбедінов знаходиться в Центрі з протидії екстремізму. Туди його доставили після затримання в Бахчисараї — він спільно з адвокатом Едемом Семедляевим прямував для допомоги родині Салієв.

Тим часом в офісі, де працювали Еміль Курбедінов і Едем Сємєдляєв обшук вже завершився.

Вилучена вся цифрова техніка. Правоохоронці намагаються зробити обшук в квартирі Еміля Курбедінова. Рішення суду про проведення обшуку немає. Є тільки постанова слідчого про проведення огляду житлових приміщень.

Співробітники поліції стоять в коридорі — далі їх не пускають родичі і близькі адвоката. При цьому поліцейські відмовляються пропустити в приміщення адвоката Джеміля Темішева.

Орієнтовно, на 13.00 в Залізничному суді Сімферополя призначене судове засідання про обрання Емілю Курбедінову запобіжного заходу.

Згодом журналіст «Радіо. Свобода» Антон Наумлюк повідомив про те, що до місця обшуку за місцем проживання Курбедінова приїхав спецназ.

«Зайняв сходові клітки на декількох поверхах. Адвоката Темішева, який під’їхав для надання юридичної допомоги, не пускають. За адресою квартири зареєстрована місцева колегія адвокатів», — написав Наумлюк.

Нагадаємо, адвокати Еміля Курбедінова затримали сьогодні, 26 січня. У його офісі проводять обшук. Курбедінов разом із своїм колегою Едемом Сємєдляєвим їхав до місця обшуку Сейрана Салієва.

Згодом адвокат Джеміль Темішев повідомив, що попередньо затриманому в Криму адвокату Емілю Курбедінову закидають ст. 20.3 КоАП РФ — «пропаганда або демонстрування нацистської смволіки».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+