Слухати

В Криму затримали адвоката Курбедінова - Полозов  / Новини на Громадському радіо

В Криму затримали адвоката Курбедінова - Полозов

26 січня 2017 - 08:31
Про це в Facebook повідомив російський адвокат Микола Полозов

«Зараз в Криму затримали адвоката Еміля Курбедінова! Везуть в ФСБ. Сезон полювання на адвокатів на півострові офіційно відкритий», — написав він та додав, що в адвокатському офісі зара проходить обшук.

В коментарях до повідомлення Миколи Полозова Луфтіє Зудієва зазначила, що адвокати їхали в Бахчисарай для надання юридичної допомоги Сейранов Салієву, в будинку якого зараз йде обшук.

«Таким чином сім’я Салієва на даний момент без будь-якої юридичної допомоги, а Еміль і Едем в руках співробітників Центру з протидії екстремізму», — пояснила вона.

 

Про обшук повідомляється і в спількоті «Кримські політв’язні».

krymski.png

Кримські політв'язні // Facebook
Кримські політв’язні
Facebook

Про затримання повідомляє і сам Еміль Курбедінов. За його словами він їхав на обшук до Зодіє та Сейрана Солієвих. Його зупинили співробітники ДПС.

«Ми зараз стоїмо. Кудись хочуть увести Едема Семідляєва на «пробивку якоїсь бази. Чекаємо. Не потрапляємо поки що на обшук», — сказав Курбедінов в відеозверненні.

За словами адвокати у кількох хвилинах їзди від міста проведення обшуку у Салієвих їхня машина була зупинена співробітниками ДПС.

«Ми розцінюємо це як пряме перешкоджання адвокатській діяльності. Інакше ніяк я це не назву. Всі машини проїжджають, а саме наша машина вибірково була зупинена», — додав адвокат.

Коментуючи те, що відбувається ззовні, Еміль Курбудинов зазначив, що до машини йде група захоплення.

Разом з тим, в Росії повідомляють, що в Бахчисараї проводять обшуки за місцем проживання підозрюваних в участі в організації «Хізб ут-Тахрір».

Про це пише РИА Новости з посиланням на голава держкомітету окупаційного кримського уряду у справах міжнаціональних відносин Заура Смирнова.

Він пояснив, що силовики проводять обшуки і обшуки в місцях проживання підозрюваних в причетності до цієї організації.

Нагадаємо, «Хізб ут-Тахрір» заборонена на території Росії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+