Слухати

Матіос виграв суд щодо його заяв на Громадському радіо за позовом Соколовської / Новини на Громадському радіо

Матіос виграв суд щодо його заяв на Громадському радіо за позовом Соколовської

27 січня 2017 - 15:05
Адвокатка Оксана Соколовська подавала позов до суду щодо честі, гідності та ділової репутації проти головного військового прокурора Анатолія Матіоса

Про це розповів «Громадському радіо» представник Анатолія Матіоса у суді Олександр Климович.

«За результату розгляду у позивних вимогах позивачці Сколовській відмовлено у повному обсязі. На даний час це рішення не набуло повної сили», — заявив він.

За словами Климовича, Соколовська також вимагала відшкодування їй 100 тисяч гривень.

«Однією з вимог була сплата в якості компенсації 100 тисяч гривень з боку Матіоса Анатолія, але в цьому їй було відмовлено».

За словами адвокатки, Матіос під час ефіру коментував ті справи, до яких відношення не має:

«Матіос, не дивлячись на те, що він жодним чином ні процесуальним керівником не виступає, ні особою, уповноваженою коментувати це правопорушення, він коментував навіть те, що знайдені ножі, за допомогою яких, я нанесла тілесні ушкодження, що мені вручено підозру. Саме це і було предметом позову».

Оксана Соколовська зазначила, що звертатиметься до Євросуду.

Нагадаємо, під час ефіру на «Громадському радіо» Анатолій Матіос, коментуючи справу росіян Олександра Олександрова та Євгена Єрофеєва (Оксана Соколовська була адвокатом Єрофеєва), почав говорити про провадження щодо самої Оксани Соколовської.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+