Слухати

Нардеп Кононенко лікується через отруєння ртуттю

27 січня 2017 - 20:00
У народного депутата від фракції БПП Ігоря Кононенка виявили отруєння ртуттю
Нардеп Кононенко лікується через отруєння ртуттю / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться в матеріалі шеф-редактора LB.ua Соні Кошкіної «Консервація».

«Ігор Кононенко, до того ж, зараз зайнятий особистими проблемами. Незадовго до Нового року у нього виявилося … отруєння ртуттю. Згідно з вердиктом лікарів, її вміст у крові перевищено в 50 разів. Ясно, що на випадковість це не спишеш. За інформацією джерел, отруєння не сталося одномоментно – ртуть накопичувалася в організмі деякий час. З чого напрошується висновок: це не було замахом на вбивство, швидше спробою залякати, вивести з ладу на півроку і більше», — йдеться в матеріалі.

«Враховуючи, що Кононенко є правою рукою президента навіть не стільки у політичних, скільки в делікатних навколобізнесових справах, логічно припустити: можливо, «привіт» передали не самому Ігорю Віталійовичу, але цілому Петру Олексійовичу», — пише Кошкіна.

Завідувач відділом Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Володимир Горковенко підтвердив Громадському радіо інформацію про отруєння.

«Він не коментує цю інформацію. Але він підтвердив, що це так і він зараз на лікуванні», — сказав Горковенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+