Слухати

Бразильця, який воював на боці "ЛДНР", побили сусіди по камері в СІЗО

28 січня 2017 - 18:02
У Києві в Лук'янівському СІЗО сусіди по камері побили ув'язненого з Бразилії Рафаеля ЛусвАргі.
Бразильця, який воював на боці «ЛДНР», побили сусіди по камері в СІЗО / Новини на Громадському радіо

У середу він отримав 13 років позбавлення волі за участь в бойових діях на боці так званих «ЛНР» і »ДНР».

Про це в ефірі програми Київ-Донбас на Громадському радіо заявив адвокат Валентин Рибін.

«Виник конфлікт, на жаль. Адміністрація мала б передбачити можливість такого конфлікту. Втім, не було зроблено нічого, для того, щоб уникнути цього конфлікту і Рафаель отримав тілесні ушкодження. Зараз інформація про це передана у відповідні органи. І, я думаю, що буде розгляд», — сказав Валентин Рибін.

За даними СБУ, Рафаель Лусваргі є професійно підготовленим бойовиком, який служив в Іноземному легіоні Франції, закінчив академію військової поліції в Бразилії і деякий час навчався в Курському державному університеті Росії. Починаючи з листопада 2002 року він побував майже в усіх «гарячих точках» світу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+