Слухати

Вночі поліція шутрмувала "Музей "Новоросії" в Петербурзі - директор

28 січня 2017 - 10:27
Зараз нікого до приміщення не пускають. Йдеться про те, що двері заварять
Вночі поліція шутрмувала «Музей «Новоросії» в Петербурзі - директор / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє директор «музею» Герман Володимиров.

За його словами, близько 4.00 ранку сторож «музею» вийшов в магазин за цигарками. При ньому була рація. На вулиці у нього стався словесний конфлікт з двома людьми. Згодом, по рації він повідомив іншим робітникам «музею», що його б’ють. Троє людей прибули на місце конфлікту, один з них дістав травматичний пістолет і зробив постріл вгору, пише Володимиров.

Далі, пише Володимиров, протилежна сторона конфлікту також викликала підмогу, через що працівники закладу відступили та сховались в приміщенні «музею».

«Після невеликої паузи двері почали зовні вибивати з криком: «Відкрийте, поліція!» Безумовно в це ніхто не повірив. Коли до будинку музею розпорошили газ, один з наших зробив постріл із зареєстрованої рушниці в бік дверей щоб налякати їх», — резюмував Володимиров.

Він не пише, як далі розгортались події, але висловлює обурення тим, що керівництво «музею» не попередили про штурм.

Зараз, за його словами, в приміщенні музею тривають слідчі дії. Не виключено, що діяльність закладу можуть призупинити.

muzey1.png

Провідомлення про бійку // vk.com
Провідомлення про бійку
vk.com

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+