Слухати

Британці створили петицію, де висловились проти зустрічі королеви з Трампом

29 січня 2017 - 16:50
На сайті британського Парламенту з'явилась петиція, яка закликає заборонити президенту Дональду Трампу в'їзд в країну в рамках державного візиту, коли голова іноземної держави приймається королевою
Британці створили петицію, де висловились проти зустрічі королеви з Трампом / Новини на Громадському радіо

Як обґрунтування такої заборони автори петиції вказують на женоненависницькі погляди Трампа і його вульгарну поведінку, які, на їхню думку, виключають можливість прийому 45-го президента США королевою Єлизаветою або принцом Уельським. У тексті звернення йдеться, що такий прийом міг би поставити королеву в незручне становище, повідомляє українська служба БіБіСі.

У той же час петиція не виключає можливості приїзду Дональда Трампа в Британію в рамках звичайного робочого візиту, без зустрічі з членами королівської сім’ї.

За існуючими правилами, якщо під петицією підписуються понад 10 тисяч осіб, уряд зобов’язаний опублікувати офіційну реакцію на неї. Якщо петиція набирає понад 100 тисяч підписів, парламент може розпочати дебати по гострому питанню.
Зараз число голосів, поданих за петицію, вже перевищує 270 800 тисяч. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+