Слухати

До учасників блокади на Донбасі їдуть силовики - волонтерка / Новини на Громадському радіо

До учасників блокади на Донбасі їдуть силовики - волонтерка

29 січня 2017 - 13:14
У Луганській області волонтери так званої блокади повідомляють про те, що на шляху до блокадників помічені автомобілі з силовиками

Про це Громадському радіо розповіла волонтер Олена Швидка.

«Були помічені автобуси, які рухаються в бік блокади. Автобуси..Ми не можемо сказати чи це Нацгвардія, чи якісь формування. Військова форма, з щитами, у повній екіпіровці. Інформація отримана з самого блокпоста, інформацію передали хлопцям туди, на блокаду, і вони звідти мені цю інформацію передали», — сказала Швидка.

За даними волонтера Олени Швидкої, зараз на блокаді близько 12 людей.

Один з організаторів блокади Анатолій Виногродський заявив: якщо силовики їдуть до учасників блокади, щоб підтримати акцію, то вони будуть раді цій події.

Втім, якщо наміри силовиків будуть протилежні, то учасники блокади обируть більш радикальні способи ведення блокади:

«Якщо силовики отримали команду фізичної розправи з мирними протестувальниками, штаб буде змушений перейти до більш радикальних методів ведення блокади», — сказав Виногродський. 

Які саме радикальні методи можуть застосувати Виногродський не пояснив, але додав:

«Заходи будуть адекватні. Ми вийшли на стадію, коли нашій батьківщині необхідний захист. Ми попереджаємо, що ті люди, які знаходяться тут — це не всі сили, які знаходять в Луганській і Донецькій областях, тому звичайна зачистка одного блокпоста буде сингалом для початку бойових дій. Ми розгорнемо партизанський рух на території окупованих і неокупованих частин України».

Він підкреслив, що на цей час у учасників блокади хороші стосунки з усіма правоохоронцями, з якими їм доводиться взаємодіяти.

Народний депутат Семен Семенченкко в коментарі Громадському радіо заявив.

«Чому ви вважаєте, що це нас якось має турбувати? Ну, їдуть і їдуть. Хай собі їдуть. Головне, щоб не ми це оплачували. Там ніхто не зупиняє вагони. Заблокована вся гілка, по якій на добу ходило туди і назад ходило 12 складів по 50-60 вагонів в кожному. 800 вагонів на день не ходить більше по цій гілці», — сказав нардеп.

Нагадаємо, що прокуратура відкрила провадження за фактом блокування залізничних шляхів. Це стаття про блокування транспортних комунікацій, яке порушує роботу транспорту, створює небезпеку для життя людей або призводить до інших тяжких наслідків. Порушникам загрожує штраф або обмеження волі — до 3 років.

Ветерани АТО оголосили про початок торгової блокади непідконтрольних Україні територій на Донбасі, через те, що бойовики так і не розпочали обмін полонених за формулою «всіх на всіх».

Читайте також: На Луганщині за 4 дні зупинили до 2000 вагонів — начальник штабу блокади

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+