Слухати

Як киянам скористатись послугами Бюро знахідок, щоб знайти втрачені речі? / Новини на Громадському радіо

Як киянам скористатись послугами Бюро знахідок, щоб знайти втрачені речі?

29 січня 2017 - 16:27
У міської влади висловили надію, що онлайн-сервіс Бюро знахідок стане ефективним інструментом для пошуку загублених документів, ключів і інших цінних речей

Відтепер кияни можуть відшукати загублені речі через службу 1551 — міський контакт-центр приєднався до онлайн-проекту Бюро знахідок, повідомив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

За його словами, Контактний центр міста Києва підписав меморандум про співпрацю з громадською організацією LuckFind.

Так, КБУ Контактний центр міста Києва та ГО LuckFind створили ефективний механізм координації зв’язку між людиною, яка хоче повернути знайдену річ і людиною, який щось втратила. Крім того, запроваджено систему внутрішнього контролю, яка спрямована на те, щоб мінімізувати ризики шахрайства.

Повідомлення про загублену або знайденої речі будуть прийматися цілодобово за телефонами гарячої лінії 15-51 (зі стаціонарного), (044) 205-73-37 (з мобільного) та будуть оброблені за допомогою онлайн-сервісу Бюро знахідок.

При цьому необхідно лише надати коротку інформацію про втрачену або знайденої речі і свої контакти для зворотного зв’язку.

У КМДА також зазначили, що чим більше людей будуть користуватися цим сервісом, тим ефективніше він буде працювати.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+