Слухати

Apple зареєстрував патент на електронну цигарку / Новини на Громадському радіо

Apple зареєстрував патент на електронну цигарку

30 січня 2017 - 12:16
Корпорація вже зареєструвала відповідний патент — пристрій для вейпінгу, тобто електронну цигарку, що функціонує за рахунок нагрівання рідини і перетворення її у пару

Про це повідомляє Digital Trends

IT-гігант збирається створити пристрій, який за використанням якомога менше енергыъ для нагрывання створюватиме якомога быльше пари. 

Представники компанії не повідомили, які матеріали будуть використані при створенні пристрою і яка для нього буде потрібно рідина, і не прокоментували реєстрацію патенту.

За деякими даними, пристрій буде застосовуватися все ж не для електронних цигарок, а на одному з етапів виробництва напівпровідників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+