Слухати

Десятки тисяч людей протестують проти масових амністій у Румунії / Новини на Громадському радіо

Десятки тисяч людей протестують проти масових амністій у Румунії

30 січня 2017 - 08:39
Лише у столиці Румунії, Бухаресті, близько 10 тисяч людей вийшли на вулиці міста 29 січня в знак протесту проти масових амністій, які запропоновував уряд країни

Загалом по всій країні участь у маршах проти помилування тисячі ув’язнених взяли лизько 100 тисяч людей.

Про це повідомляє ABC News.

Організатором маршу виступила організація «Корупція вбиває».

Зазнчається, що уряд Румунії підготував екстрені постанови, згідно з якими помилуванню підлягають ув’язнені, засуджені до п’яти років тюремного ув’язнення (але не більше), а також вагітні жінки і жінки, у яких вдома залишилися неповнолітні діти. Також пропонується зняти судимість із засуджених до умовних тюремних термінів.

Згідно з іншим документом, якщо нанесена держчиновником шкода державі не перевищує суму в 50 тис. євро, то кримінальна справа про корупцію не може бути порушена.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+