Слухати

«Сумигаз» спростовує інформацію про витік побутового газу у будинках

30 січня 2017 - 10:50
У Сумах, на вулиці Римського-Корсакова, у багатоповерхівці мешканці повідомляють про сильний запах газу в квартирах, під’їзді та на балконах
«Сумигаз» спростовує інформацію про витік побутового газу у будинках / Новини на Громадському радіо

Про це повідомила «Громадському радіо» жителька будинку.

За її словами, мешканці відкрили вікна під’їзду, а «Сумигаз» з’ясовує причину запаху газу. Попередньо, повідомляється, що був викид хімречовини на Хімпромі.

«Запах був у коридорі такий, що очі різало», — зазначила мешканка.

Особливо люди стурбовані надзвичайною подією через те, що нещодавно у Сумах було три вибухи так чи інакше пов’язані з витоком газу.

Витоку газу у багатоповерхівках у Сумах немає. Про це Громадському радіо повідомила речниця підприємства «Сумигаз» Анастасія Шимарина. Вона розповіла, що будинки, мешканці яких поскражилися на запах газу, перевірили фахівці. Запах у повітрі Шимарина пояснює тим, що на розподільчих мережах у газ могли додати більше одорАнту. Це сполука, яка додається у склад газу, щоб був відчутний його запах..

Проте витоку газу у багатоповерхівках у Сумах немає. Про це «Громадському радіо» повідомила речниця підприємства «Сумигаз» Анастасія Шимарина.

Вона розповіла, що будинки, мешканці яких поскражилися на запах газу, перевірили фахівці. Запах у повітрі Шимарина пояснює тим, що на розподільчих мережах у газ могли додати більше одоранту. Це сполука, яка додається у склад газу, щоб був відчутний його запах.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+