Слухати

Авдіївка вночі не замерзне: температуру в тепломережі вдалося підвищити — Вілінський

31 січня 2017 - 23:30
Оскільки ситуація із теплоносієм покращилася, потреби у масовій евакуації з Авдіївки немає, — каже Євген Вілінський
Авдіївка вночі не замерзне: температуру в тепломережі вдалося підвищити — Вілінський / Новини на Громадському радіо

Євген Вілінський, перший заступник голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, телефоном пояснює, яка нині ситуація в Авдіївці. Каже, що стан із температурою теплоносія покращився, тому вночі місто не замерзне. Однак додає: «Обстріли, на жаль, не припиняються і це загрожує тим, що завтра із самого ранку ми знову не зможемо вийти на відновлювальні роботи. Подали чергову заявку в СЦКК (Спільний центр з контролю та координації). Очікуємо дозволу на виконання робіт, але навіть цей дозвіл не убезпечує нас від того, що відкривається вогонь по місцю розташування ремонтних бригад».

 

Євген Вілінський каже, що потреби у масовій евакуації немає. Але готові евакуювати всіх, хто матиме у цьому потребу.«У нас підготовлені місця розташування та є належна кількість транспортних засобів. Долучились до цього як міста Донецької області (Краматорськ, Костянтинівка), так само отримуємо численні звернення з інших регіонів України.Слід зазначити, що я давно вже не бачив такого єднання. 90% дзвінків, які отримували, стосувалися пропозицій допомогти. Всі розуміють, що зараз це біда для нас усіх і її треба вирішувати»,— каже він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+