Слухати

Надзвичайний стан в Авдіївці: чим ви можете допомогти? / Новини на Громадському радіо

Надзвичайний стан в Авдіївці: чим ви можете допомогти?

31 січня 2017 - 17:23
Ситуація в Авдіївці залишається складною. В місті оголошено надзвичайний стан: немає світла, опалення. Як ми можемо допомогти?

Волонтери не припиняють свою роботу: шукають, де прийняти сім’ї, що залишили місто, збирають ліки, готуються до відправки у Донецьку область. 

Місто переживає справжню гуманітарну кризу, бо гарячої води та опалення немає. Електропостачання через постійні обстріли відновити не вдалося, а температура повітря наразі сягає -20 градусів.

За різними даними наразі найбільш необхідними є польові кухні, солярка, теплі ковдри і продукти, проте також потрібні ліки, адже тривають обстріли, і бійцям, що відбивають атаки бойовиків потріьні кровозупинні препарати, а також термобілизна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+