Слухати

Президент зробив заяву щодо ситуації в Авдіївці — відео

31 січня 2017 - 16:58
Президент України Петро Порошенко зробив заяву про ситуацію в Авдіївці на засіданні Військового комітету РНБО
Президент зробив заяву щодо ситуації в Авдіївці — відео / Новини на Громадському радіо

Президент наголосив, що створено всі умови для забезпечення автобусами та добровільної евакуації населення.

«Хочу заспокоїти громадян: наші військовослужбовці 72-ї бригади та інших підрозділів блискуче захищають позиції. Жодного наказу у них не відповідати на знищувальний вогонь немає. Українські військові мають усі можливості захищати себе.

Доручив заступнику Глави АП Костянтину Єлісеєву негайно винести питання загострення ситуації в районі Авдіївки на розгляд Ради безпеки ООН. Сьогодні ми чекаємо відповідних заяв з боку наших міжнародних партнерів.

На моє доручення військові розгорнули все — починаючи від зимових наметів, закінчуючи військово-польовими кухнями, а уряд надав генератори. Також створено всі умови для забезпечення автобусами та добровільної евакуації населення», — зазначив президент.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+