Слухати

Через обстріл бригади ремонтників лінії електропередач в Авдіївці відновити не можуть / Новини на Громадському радіо

Через обстріл бригади ремонтників лінії електропередач в Авдіївці відновити не можуть

01 лютого 2017 - 17:53
Відновити пошкоджені лінії електропередач і підключити Авдіївський коксохімічний завод до електроенергії за сьогодні не вдалося

Про це «Громадському радіо» розповів гендиректор коксохіму Муса Магомедов. Він нагадав, що сьогодні ремонтні бригади потрапили під обстріл і не змогли розпочати роботи.

«Бригаду ремонтників обстріляли, тому були вимушені евакуюватися. Будемо намагатися отримати режим тижі завтра, але сьогодні — нічого. Обстріли почалися не після 17:00, а й раніше, вони і зараз ідуть, — ось за вікном», — розповів Магомедов.

За його словами, завтра керівництво підприємства знову буде запитувати режим тиші через СЦКК. Зараз, зазначив гендиректор заводу, підприємство подає тепло в міські багатоповерхівки. Температуру теплоносія на виході з заводу вдалося підняти на 10 градусів, — повідомив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+