Слухати

Люди у Авдіївці залишаються у своїх квартирах, — Станко

01 лютого 2017 - 00:07
Мешканці Авдіївки не вважають ситуацію небезпечною. Побоюються, однак, проблем із опаленням, — розповідає журналістка Анастасія Станко
Люди у Авдіївці залишаються у своїх квартирах, — Станко  / Новини на Громадському радіо

Анастасія Станко, журналістка «Громадського телебачення», перебуває наразі в Авдіївці та розповідає про ситуацію в місті.

«Ми перебуваємо в Авдіївці з вечора неділі і відтоді обстріли не припинялися. Тривалої перерви у 10-15 хвилин між ними ми, принаймні, не спостерігали. В місті дуже добре чути, як стріляють. Ми також чули, що 4 рази стріляли із градів. Але мушу наголосити, що обстрілюють не місто, а позиції військових.

Люди виїжджають у більш мирні міста, зокрема, у Покровськ. Але я б не сказала, що це так масово. Варто зазначити, що вчора в місті не було паніки і от сьогодні її теж не спостерігаємо. Вчора побачили, як діти о 8 ранку йдуть до школи. І це при тому, що всю ніч і зранку було чути, як стріляють із важкої зброї. Сьогодні вони вже не пішли на навчання, дитсадки також зачинені через відсутність світла, проблемами з водою та опаленням (батареї не гарячі, м’яко кажучи). Лікарня працює. Евакуювали важких лежачих хворих, тому що зранку снаряди впали на подвір’я самої лікарні.

Якщо говорити про настрої, то ми запитували людей, чи готові вони виїхати. Більшість відповіли, що не будуть нікуди виїжджати, тому що вже робили так у 2015 році, коли Авдіївку обстрілювали. Кажуть, було дуже дорого знімати житло.

Принаймні, люди не сидять по підвалах, окрім того випадку, що сьогодні впали снаряди на подвір’я лікарні і пошкодило також п’ятиповерхівку. Люди живуть у квартирах, перебувають у своїх будинках і не вважають ситуацію дуже небезпечною для них. Єдиною небезпекою вважають проблеми з опаленням», — повідомляє Анастасія.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+