Слухати

Україна очолила Радбез ООН

01 лютого 2017 - 11:07
Україна від сьогоднішнього дня почала головувати в Раді безпеки Організації Об'єднаних Націй
Україна очолила Радбез ООН / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

Найближчим часом має бути затверджено програму роботи Радбезу на майбутній період. Крісло голови РБ ООН займе посол України при ООН Володимир Єльченко та пробуде на посаді протягом лютого.

Україна є одним з 10 непостійних членів Радбезу ООН.

П’ять країн — Україна, Єгипет, Сенегал, Уругвай і Японія — були обрані минулого року непостійними членами Ради безпеки на 2016-2017 роки. З 31 грудня цього року свої крісла в Раді безпеки звільнили Ангола, Малайзія, Венесуела, Нова Зеландія та Іспанія.

Делегати 70-ї сесії Генасамблеї ООН влітку цього року обрали нових непостійних членів Ради на 2017-2018 роки: Болівія, Ефіопія, Швеція, Казахстан (вперше стає членом РБ), Італія і Нідерланди (країни поділили місце за столом у Раді від західноєвропейської групи на наступні два роки).

Нагадаємо, що Рада Безбеки ООН засудила використання важкого озброєння на Донбасі і підтримала територіальну цілісність України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+