Слухати

Голова «Укрзалізниці» Войцех Балчун наживо — відео

02 лютого 2017 - 15:23
Прес-конференція голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун
Голова «Укрзалізниці» Войцех Балчун наживо — відео / Новини на Громадському радіо

В «Укрінформі» розпочалася прес-конференція голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Балчуна.

Тема прес-конференції: «Укрзалізниця» без ярликів.

«Коли я подав на призначення другого члена правління, мені надали ще 2-х. Всі призначення та кадрові рішення передали Наглядовій раді, через що на півроку блокувалися прийняття рішень: з липня по грудень 2016», — зазначає Балчун.

За його словами, великі емоції викликає його зарплата у суспільстві.

«Я від самого початку говорив, що одна з мотивацій, крім того, щоб випробувати себе в екстремальних умовах, це була та зарплата, яку оголосили. Коли я виграв конкурс, розпочалися переговори щодо контракту і виявилося, що структура моєї зарплати не така проста і зрозуміла», — зазначив Балчун.

Він стверджує, що багато часу присвятили переговорам щодо контракту, адже він був не такий, як йому представили на початку.

«Врешті ми завершили переговори по контракту, який відповідає менеджерському документу, у якому є базова сума і решта по так званих KPI (ключові показники ефективності, — ред.) і залежить від результату. І в рамках цих KPI ми говоримо про річні, квартальні й потенційні премії. І тільки усі ці складові разом можуть дати надію на певну зарплату, яка точно не буде $1,5 млн», — розповів Балчун.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+