Слухати

Сім’ї з дітьми, що живуть поруч промзоною, виїхали з Авдіївки

02 лютого 2017 - 13:38
Нестихаючі постріли градів все ж таки спонукають людей виїжджати з зони бойових дій
Сім’ї з дітьми, що живуть поруч промзоною, виїхали з Авдіївки / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє волонтер та правозахисниця Олена Розвадовська, яка два дні перебувала в Авдіївці та допомагала місцевим жителям, в тому числі з евакуацією. 

«Вчора виїхало кілька автобусів на Маріуполь. Це не повальна евакуація: люди підходили, записувалися і їхали. В основному, це сім’ї з малими дітьми. Місця, для того щоб розташувати дітей і дорослих, є», — розповідає волонтерка. 

Багато хто, за її словами, покинув Авдіївку своїм транспортом.

«Ці два дні я обдзвонювала всіх своїх підопічних сімей, з якими я працюю, і дізнавалась, чи хочуть вони виїжджати. Загалом ми вивезли з Авдіївки чотири сім’ї. Вчора, наприклад, біля самої промзони ми забрали останню сім’ю, всі інші вже пороз’їжджалися. Цим людям потрібна підтримка, бо у них паніка і стрес, вони переживають, що їх будинки розграбують, і сумніваються, чи треба виїжджати», — повідомила Олена Розвадовська.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+