Слухати

У столиці зростає кількість хворих на грип та ГРВІ

02 лютого 2017 - 14:50
Протягом цього тижня у Києві спостерігається зростання хворих на грип та ГРВІ на 8,4%
У столиці зростає кількість хворих на грип та ГРВІ / Новини на Громадському радіо

За період з 30 січня по 1 лютого за медичною допомогою до медичних установ звернулось 13 099 осіб (проти 12 004 за аналогічний період минулого тижня).

Про це розповів заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомляє прес-служба міськадміністрації.

«Зростання захворюваності відбувається за рахунок як дорослого, так і дитячого населення. Так, за зазначений період захворіло 8 866 дітей — зростання на 8,8%. Зокрема, серед дітей до 1-го року спостерігається зростання захворюваності на 9,2%, від 1 року до 4 років — на 4,7%, від 5 до 9 років — на 9,9%, від 10 до 14 років — на 10,6%, від 15 до 17 років — на 17%. Окрім того, збільшилась кількість хворих серед школярів на 11,5% і дорослих — на 7,5%», — зазначив Поворозник.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+