Слухати

В ДСНС повідомили про зміну погодних умов по всій Україні  / Новини на Громадському радіо

В ДСНС повідомили про зміну погодних умов по всій Україні

02 лютого 2017 - 09:22
3-4 лютого погода по всій Україні зміниться — замість сухих морозів очікується мокрий сніг, ожеледиця та навіть дощі

Про це повідомили в прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій.

За даний служби, 3-4 лютого характер погоди в Україні зміниться: на більшій частині території буде випадати мокрий сніг і дощ, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, 3 лютого в Карпатах і на Закарпатті, вдень у Чернігівській і Сумській областях, протягом 4 лютого на Лівобережжі місцями сильні опади; починаючи із західних областей температура поступово підвищиться на 5-10 градусів.

Також 2-3 лютого, у зв’язку із потеплінням і опадами, місцями сильними у вигляді мокрого снігу, в гірських районах Закарпатської області оголошується значний (3-й рівень лавинної небезпеки, існує загроза зсувів снігу на дороги.

Окрім цього, за даними Укргідрометцентру, 3-6 лютого, внаслідок очікуваної відлиги, опадів та сніготанення, передбачається поступове пiдвищення рiвнiв води над поточними рівнями: на рiчках Закарпатської областi, басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.), Захiдного Бугу (Львiвська, Волинська обл.) на 0,2-1,0 м. Очікується поступове послаблення льодового покриву, мiсцями його руйнування, льодохiд, при цьому можливе формування заторiв льоду з рiзким коливанням рiвнiв води на 0,5-1,5 м.

Зважаючи на наявнiсть значної кiлькостi снiгового покриву, мерзлий грунт в басейнах річок Закарпаття можливі пiдтоплення понижених ділянок талими водами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+