Слухати

Визначено номінантів Національної журналістської премії «Media etc.»

02 лютого 2017 - 18:37
Журі, до складу якого увійшов Андрій Куликов, визначило претендентів у чотирьох номінаціях. 12 переможців отримають премії у розмірі від 4 до 7 тисяч гривень
Визначено номінантів Національної журналістської премії «Media etc.» / Новини на Громадському радіо

За рейтингами експертів та висновками редакційної групи, журі в складі Андрія Куликова, Андрія Блінова, Олександра Крамаренка, Йосипа Пінтуса та Олени Хотенко визначило претендентів на  здобуття премії «Media etc.» у номінаціях:

  • «Національна журналістська премія за кращу публікацію»
  •  «Національна журналістська премія за кращий відеорепортаж»
  • «Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращу публікацію»
  • «Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращий відеорепортаж»

Учасники конкурсу – мас-медійники та аналітики, що спеціалізуються на економічній тематиці, представили на розсуд журі 106 друкованих текстів, теле- та радіопрограм, які були оприлюднені протягом 2016 року.

Із числа номінатів 06 лютого 2017 р. об 11:00 буде визначено лауреатів Національної премії «Media etc.».

Тоді ж оголосять імена переможців номінацій «Національна премія «Журналістський дебют року» в галузі  економічних новин» та «Премія журналістської ініціативи». Організатори заходу вирішили зберегти інтригу до церемонії.

Нагадаємо, цього року засновано Національну премію «MEDIA etc.» для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва. «MEDIA etc.» ініційовано та започатковано громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо».

Участь у конкурсі могли брати журналісти, які займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та Інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, що сплачують податки в Україні. За результатами конкурсу лауреати та номінанти будуть нагороджені дипломами, а за кращі роботи буде присуджено 12 премій у розмірі від 4 до 7 тисяч гривень.

ГО «Громадське радіо» здійснює експертну та медійну підтримку заходу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+