Слухати

На Майдані прощаються із загиблим під Авдіївкою викладачем Чернівецького університету

03 лютого 2017 - 12:41 1019
Загиблий під Авдіївкою викладач юридичного факультету Чернівецького національного університету Леонід Дергач повернувся на фронт після мобілізації

Про це розповів побратим Дергача під час прощання на Майдані, передає Еспресо.TV.

«Ми прощаємось з людиною, яка була взірцем, прикладом для нас. Ми з Леонідом розпочали служити українському народові 2015 року. Він дійсно був чудовою людиною, прикладом для своїх бійців, для інших підрозділів», — заявив побратим Дергача.

За словами побратима загиблого, Дергач ходив на всі виходи «першим з усіх».

«Він завжди думав про своїх побратимів і планував завдання так, щоб вийти без втрат. І, на щастя, ми вийшли без них. Всі, хто з ним служив, повернулися додому. Леонід обрав інший шлях і далі продовжив служити українському народові. Будучи викладачем юридичної кафедри, він підписав контракт із ЗСУ. Ми хочемо йому подякувати, що ми повернулися живими», — заявив побратим загиблого.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+