Слухати

На Майдані прощаються із загиблим під Авдіївкою викладачем Чернівецького університету

03 лютого 2017 - 12:41
Загиблий під Авдіївкою викладач юридичного факультету Чернівецького національного університету Леонід Дергач повернувся на фронт після мобілізації
На Майдані прощаються із загиблим під Авдіївкою викладачем Чернівецького університету / Новини на Громадському радіо

Про це розповів побратим Дергача під час прощання на Майдані, передає Еспресо.TV.

«Ми прощаємось з людиною, яка була взірцем, прикладом для нас. Ми з Леонідом розпочали служити українському народові 2015 року. Він дійсно був чудовою людиною, прикладом для своїх бійців, для інших підрозділів», — заявив побратим Дергача.

За словами побратима загиблого, Дергач ходив на всі виходи «першим з усіх».

«Він завжди думав про своїх побратимів і планував завдання так, щоб вийти без втрат. І, на щастя, ми вийшли без них. Всі, хто з ним служив, повернулися додому. Леонід обрав інший шлях і далі продовжив служити українському народові. Будучи викладачем юридичної кафедри, він підписав контракт із ЗСУ. Ми хочемо йому подякувати, що ми повернулися живими», — заявив побратим загиблого.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+