Слухати

Зараз в Авдіївці повна тиша, — капелан ЗСУ

03 лютого 2017 - 09:30
З шостої години ранку в Авдіївці спостерігається повна тиша
Зараз в Авдіївці повна тиша, — капелан ЗСУ / Новини на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо» повідомив Геннадій Лисенко, капелан Збройних сил України, який зараз перебуває в Авдіївці. Він сказав, що ніч в Авдіївці пройшла відносно напружено, але наразі спостерігається повна тиша, і люди збираються знову біля пунктів обігріву.

«З 6-ї ранку в Авдіївці повна тиша, люди знов прийшли до пунктів обігріву, за гуманітарно. допомогою і продуктами. Також вони пересуваються по місту», — сказав Геннадій Лисенко.

Також він додав, що за ніч було 2 загиблих в результаті обстрілів пізно ввечері в мікрорайоні Хімік та районі 2-ї школи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+