Слухати

Трамп запевнив Тимошенко, що не зніматиме санкцій з РФ - ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Трамп запевнив Тимошенко, що не зніматиме санкцій з РФ - ЗМІ

04 лютого 2017 - 12:54
Президент США Дональд Трамп запевнив Юлію Тимошенко, що США не зніматимуть санкції з Росії, поки Кремль не піде з України. Про це з посиланням на Тимошенко пишуть американські ЗМІ

Про це пан Трамп заявив під час приватної зустрічі в кулуарах Національного молитовного сніданку 3 лютого, — повідомляє POLITICO. Саму зустріч видання називає «незвичною».

Через кілька годин після зустрічі з Трампом і віце-президентом Майком Пенсом пані Тимошенко повідомила про її подробиці під час відвідин Heritage Foundation та Hudson Institute. Дві окремі зустрічі з представниками цих відомих американських аналітичних центрів пройшли в режимі off-the-records, що не передбачає прямого цитування. 

POLITICO посилається не на саму Тимошенко, а на людей, котрі були присутні на цих зустрічах.

Юлія Тимошенко розповіла представникам аналітичних центрів, що президент Трамп запевнив її, що «не буде відмовлятися від України».

Проте протягом передвиборчої кампанії Трамп не виключав своєї готовності послабити санкції проти Росії, пов’язані з її агресією проти України.

POLITICO пише, що не ясно чи нова позиція Трампа стосується російської присутності на Донбасі чи в Криму.

За словами одного зі співробітників видання про Тимошенко, «безумовно після короткої зустрічі з Трампом вона прийшла з трохи спокійнішим відчуттям стосовно ситуації».

Як повідомляє The Washington Post, Тимошенко повідомила під час кількох зустрічей про те, що Трамп сказав, що «не залишить Україну та не зніме санкцій з Росії, допоки Україна не буде в безпеці».

У п’ятницю ввечері Білий Дім підтвердив, що коротка зустріч мала місце:

«Президент і колишній прем’єр-міністр мали коротку неформальну зустріч для фотографування під час прийняття перед Національним молитовним сніданком. Хоча ніяких формальних запевнень зроблено не було, оскільки колишній прем’єр-міністр не є обіймає аналогічної посади, Сполучені Штати лишаються стурбованими стосовно насильства у східній Україні».

Народний депутат Григорій Немиря, один із членів команди Юлії Тимошенко, підтвердив зустріч, однак відмовився сказати, що саме відповів  Трамп. Немиря сказав, що Тимошенко не буде робити подальших коментарів із поваги до приватного порядку розмови.

Як повідомили в Білому Домі, Дональд Трамп і Президент України Петро Порошенко спланували розмову по телефону на сьогодні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+