Слухати

Суд відмовив Трампу у відновленні імміграційного указу / Новини на Громадському радіо

Суд відмовив Трампу у відновленні імміграційного указу

05 лютого 2017 - 11:52
Суд у США відхилив запит адміністрації президента Дональда Трампа негайно відновити дію імміграційного указу, який забороняє в'їзд в країну громадянам семи мусульманських країн

Трампа також зобов’язаний до вечора понеділка представити свої заперечення щодо цього рішення, — повідомляє BBC.

Призупинення дії указу ухвалив федеральний суд США у Сіетлі 4 лютого. Суддя пояснив, що указ не матиме сили до тих пір, поки не буде розглянуто позов про його скасування, поданий прокуратурою штату Вашингтон.

Відразу після цього американські візові органи почали відновлювати візи, анульовані через указ Дональда Трампа.

Всього з моменту рішення президента США були анульовані близько 100 тисяч вже виданих американських віз.

Указ про припинення прийому біженців і видачі віз громадянам семи держав, населених переважно мусульманами, був підписаний президентом США Дональдом Трампом 27 січня.

Це означало 90 днів заборони на в’їзд до Сполучених Штатів для громадян Судану, Ємену, Лівії, Сомалі, Іраку, Ірану і Сирії. Також він припиняв на невизначений термін прийом сирійських біженців.

Програма прийому біженців з інших країн була заморожена на 120 днів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+