Слухати

В ДСНС повідомили про ранкову евакуацію з Авдіївки / Новини на Громадському радіо

В ДСНС повідомили про ранкову евакуацію з Авдіївки

05 лютого 2017 - 09:44
Станом на 7 год. 5 лютого з м. Авдіївка евакуйовано 266 осіб (з них 42 особи похилого віку та 124 дитини) - протягом доби - 22 особи (з них 10 дітей)

Сформовано списки з 33 осіб (з них 16 дітей) на евакуацію, — повідомляє прес-служба ДСНС.

Зазначається, що до аварійно відновлювальних робіт залучено 260 осіб та 60 одиниць техніки, у тому числі: від ДСНС 95 осіб та 32 одиниці техніки, від Нацполіції 63 особи та 3 одиниці техніки, від комунальних служб міста 53 особи та 16 одиниць техніки, від Авдіївського коксохімічного заводу 49 особи та 9 одиниць техніки.

Організовано роботу Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, взаємодію служб. Ситуація знаходиться на контролі ДСНС.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+